JAK USUNĄĆ KONTO XIAOMI ?

Jak usunąć konto Xiaomi ? – czyli co zrobić gdy nie możemy się dostać do naszego smartfona

Konto Xiaomi to bardzo użyteczny prezent dla użytkownika od producenta, który może czasem użytkownikowi przysporzyć bólu głowy. Xiaomi Outlet jako naczelny polski lekarz smartfonów Xiaomi skupia się nie tylko na zdrowiu Państwa smartfonów ale również dobrej kondycji psychicznej ich właścicieli. Zatem uspokajamy jeśli telefon pyta nas o hasło do konta do Xiaomi to jeszcze nie jest nic strasznego.

Czym jest konto Xiaomi ?

Konto Xiaomi to rodzaj usługi dla użytkowników Xiaomi dzięki której otrzymują Państwo dostęp do chmury Xiaomi (Mi Cloud) darmowe 5GB hostingu na dane, służy ono również do łatwiejszej obsługi aplikacji Xiaomi takich jak Mi-Fit czy Mi-Home. Prócz funkcji hostingowej czy aplikacyjnej ma ono jeszcze kluczowe znaczenie z punktu widzenia bezpieczeńśtwa naszego smartfona. Jeśli ktoś ukradnie nasz smartfon Xiaomi to nawet po wymazaniu danych z telefonu nie dostanie się do niego z uwagi na konieczność wprowadzenia hasła po hard resecie smartfona. Nadto w przypadku zgubienia bądź kradzieży smartfona możemy z poziomu chmury Mi Cloud uruchomić lokalizację smartfona a nawet uruchomić zdalnie alarm który odstraszy złodzieja i być może doprowadzi do odnalezienia Państwa sprzętu.

Co zrobić gdy telefon pyta o hasło do konta Xiaomi ?

Nic nie dzieje się bez przyczyny zatem jeśli telefon po zrobieniu hard resetu zapyta nas o hasło do konta Xiaomi oznacza to że na telefonie uprzednio znajdowało się konto Xiaomi. Zatem ktoś musiał je zarejestrować. Zakładając że są Państwo pierwszymi właścicielami to jest to bez wątpienia efekt Państwa działań. Zatem należy przeszperać zakamarki pamięci i spróbować przypomnieć sobie hasło.

Co jeśli jednak nie pamiętamy hasła ?

Należy wtedy odwiedzić poniższą stronę:

Resetowanie hasła konto Xiaomi

Zgodnie z poleceniem podajemy nr telefonu bądź e-mail na który założyliśmy konto Xiaomi. Powinniśmy otrzymać kod niezbędny do ustanowienia nowego hasła SMSem bądź mailem. Po ustanowieniu nowego hasła i zatwierdzeniu go, należy wprowadzić je w naszym telefonie i to cała procedura.

A co gdy nie zakładałem konta Xiaomi, kupiłem telefon od pochodzącego ze Wschodu obwoźnego handlarza na bazarze lub OLX a wschodni handlarz już dawno wyjechał zbierać szparagi w Niemczech ? Wtedy kliknij w link poniżej i zamów usługę zdalnego odblokowania konta Xiaomi bez wychodzenia z domu.

https://xiaomioutlet.pl/naprawy/336-usuniecie-konta-xiaomi.html